ANA SAYFA 
  PSİKOTERAPİ 
  SORU - CEVAP 
  ÖZGEÇMİŞ 
  GALERİ 
  İLGİLİ SAYFALAR 
  İLETİŞİM 


Listenizde ürün bulunmamaktadır. Listeye ürün eklemek için "aklımdakiler listeme ekle" linkine tıklayınız


USD : 2.66 YTL
EUR : 2.98 YTL

Kurlar TCMB'nın web sitesinden alınmaktadır

Güvenlik & Gizlilik
Sitemizin; Garanti şartları, Güvenlik ve gizlilik politkası, tüketici hakları, iade ve teslimat şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için  tıklayınız


ÖZGEÇMİŞ


Uzman Psikolog Arzu Güneş, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde, uzmanlık eğitimini ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sosyal Psikiyatri dalında tamamladı.

Başbakanlık bünyesinde araştırma-etüt çalışmalarında görev aldı. Bayındır Tıp Merkezinde psikolog olarak çalıştı ve TED Ankara Kolejinde danışmanlık yaptı.

Daha sonra İsviçre’nin Zürih kentinde, The C.G. Jung Institute’da eğitimlere, klinik çalışmalara katıldı. Özellikle “Çift Terapisi” konusunda çalışmalar gerçekleştirdi ve The Swiss Art Therapy Training Institute’da “Sanat Terapisi” eğitimi aldı.

Mesleki birikimlerini uzmanlık alanlarında katıldığı çeşitli televizyon programlarına, gazete ve dergilerde yer alan yazılarına, kitap çalışmasına ve yazdığı tiyatro oyunlarına yansıtmaya çalışan Arzu Güneş; devlet ve özel sektörde toplam 18 yıl psikolog olarak çalıştıktan sonra, 2008 yılı itibarıyla çalışmalarını serbest olarak sürdürmektedir. Çiftlerle gerçekleştirdiği çift danışmanlığı çalışmaları dışında birçok bireyle de çalışan Arzu Güneş, uzmanlık konularında kurumsal danışmanlıklar, çeşitli seminerler ve konferanslar vermektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.


 • Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. • Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. • Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir.


  Adres: Bükreş Sokak No: 8/2 Çankaya-Ankara - Telefon: (0312) 447 70 77- Gsm: 0538 054 28 64 - Email: arzu@arzugunes.com
  Yazılı materyaller; Uzman Psikolog Arzu Güneş’e ait olduğu belirtilmek ve web adresi yazılmak koşulu ile kullanılabilir.


  Email Listemize Üye Olun
   
  Adınız
  Soyadınız
  E-Mail
  Cep Telefonu